Hakkımızda

Şahtaş, el yapımı ve doğal malzemeler ile tuğla, kiremit, kaplama tuğlası, terracotta yer karoları, restorasyon tuğla ve karoları üretimi ve ihracatı yapmaktadır.

%100 Doğal, %100 El Yapımı Terracotta Ürünler

Şahtaş'ın tüm ürünleri tamamen doğal kilden, tamamen el yapımı malzemelerle üretilir ve boya içermez. İç ve dış mekanlara uygun olarak üretilen ürünlerimiz dayanıklı ve kullanışlıdır.

Üst seviyede doğal ses ve ısı yalıtımı sağlayan yüksek kalite standartlarındaki Şahtaş ürünleri, 50 yıl ürün garantisi ile satışa sunulmaktadır.

Benzersiz ve Estetik

Şahtaş kaplama tuğlalarının piyasadaki diğer ürünlerden farkı tamamen el yapımı olması, tamamen kilden üretilmiş olması ve tamamen doğal malzeme ile, hiçbir biçimde boya kullanılmadan üretiliyor olmasıdır.

İç ve dış mekanlara uygun biçimde üretilen, yüksek kalite standartlarını uluslararası standartlarda karşılayan Şahtaş ürünleri, yapı projelerine estetik ve sürdürülebilir çözümler katarlar.

Kullanışlı ve Uzun Ömürlü

Binlerce yıldır süregelen kullanımdan yola çıkan ürünlerimiz son derece kullanışlıdır. Her ustanın basit bir çıta veya iple döşeyebileceği ürünlerimiz, hem iç hem de dış mekanlarda yıllardır tercih edilmektedir.

Doğal malzemeye dayalı üretimi sayesinde ürünlerimiz, üst seviyede ses ve ısı yalıtımı sağlamaktadır. Üretmekte olduğumuz Dolu İngiliz Tuğlalarımız, 17 yıldır İngiltere'deki evlerde yığma olarak kullanılmakta ve ilave bir önlem gerekmezsizin, doğal ısı ve ses yalıtımını sağlamaktadır.

ARCHITECTURE STARTS WHEN YOU
CAREFULLY PUT TWO BRICKS TOGETHER.
THERE IT BEGINS.

Ludwig Mies Van Der Rohe
GELENEKSEL
DAYANIKLI
UZUN ÖMÜRLÜ
DOĞAL